Püstijalukomöödia 2.0


Suvel etendusi ei toimu, suvel on aega. Teatrivaldkonnas tegutsevad Reigo, Heigo, Tõnu ja Leigo (nimed muudetud) sügelevad tagasi lavale. Suurest igavusest mõeldakse välja uut materjali, mida saaks publiku ees proovida. Päris publiku ees, mitte zoomis või skaibis või twitchis või teamsis. Teeks midagi sellist, et lavale pannakse mikrofon, valgus läheb peale ja siis tuleb keegi neist lavale. Esineja hakkab rääkima ja publik teeb selle peale oo ja aa ja muidugi vaheaplausid ja lõpus korralik aplaus, kus esinejad tulevad 3-4 korda kummardama. Jah, me teame – see kõik kõlab nagu 2019.

Ka turundusosakond pole ammu oskusi rakendada saanud. Triinule (nimi muudetud) tuleb häguselt meelde, et siin lõigus võiks olla mingeid ägedaid tsitaate või piletiostule õhutavaid lauseid, aga siis tuleb juba ärevus peale ja pingest hakkab pea tuikama. Tead, äkki kirjutame lihtsalt korra "stand-up" ja "viimased piletid"?

Mida? Plakati peab ka tegema?? Võiks juba teine laine tulla, jaks on otsas..

Laval: 4 anonüümset tüüpi
Etendusi ainult kolm ja toimuvad Rävala 8 konverentsisaalis 12.09-14.09.

Kestus: 1h 20min

Pilet: 16 €


NB! Kui tunned end enne etendust tõbisena, siis saada meile hiljemalt 1h enne etendust e-kiri selle kohta (teave@kinoteater.ee) ja tagastame piletiraha.

Toimumisajad