Vaimne tervis on nagu porgand

Peaasi esitleb: Kinoteatri stand-up õhtu


Kevadel 2023 võtsid Peaasi.ee ja Kinoteater ette põneva ettevõtmise, kutsudes inimesi üles kandideerima naljakirjutamise koolitusele. Meie eesmärk oli käsitleda vaimse tervise muresid ning vaadata naljategemise mõju nende lahendamisele.

Kõiki koolitusel osalenuid seob lähedane kokkupuude erinevate vaimse tervise teemadega. Näitasime üheskoos, kuidas huumor võib olla tõeliseks teraapiaks ning kuidas keerulistele teemadele saab läheneda läbi huumori, aidates sellega nii esinejaid, aga tuues seejuures ka publikule vaimse tervise teemasid lähemale.

Nüüd ongi aeg näidata, milliste teemadega tegelesime ja kuidas sellest kõigest koos välja tulime! Kokku astub 12 julget osalejat üles 10-l õhtul Lõuna-Eesti lavadel. Ootame teid kõiki avatud meeltega, et avastada, kuidas huumor võib olla võti vaimse tervise murede mõistmiseks ja lahendamiseks.


Muuhulgas tuleb juttu, miks vaimne tervis on nagu porgand. Sest ta peaks regulaarselt laual olema? Kui liiga kaua keeta, läheb päris pudruks? Tärkab kevadel, kui ilmad soojemaks lähevad?

Esietendus: 6. veebruaril 2024 Tartus, Genialistide Klubis.

Etendused veebruaris ja märtsis Tartus, Võrus, Värskas, Otepääl ja Viljandis.
Kestus: 1h 30min

Stand-up õhtu "Vaimne tervis on nagu porgand" on osa Peaasi.ee ja Kinoteatri korraldatud projektist "Peaasi ajab naerma", mis on omakorda osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Toimumisajad

T 5.03.2024, kell 19
Sakala Keskus, Viljandi
OSTA PILET

K 6.03.2024, kell 19
Genialistide Klubi, Tartu
VÄLJA MÜÜDUD

N 7.03.2024, kell 19
Genialistide Klubi, Tartu
VÄLJA MÜÜDUD

K 13.03.2024, kell 19
Genialistide Klubi, Tartu
VÄLJA MÜÜDUD 

N 14.03.2024, NB! kell 18
Genialistide Klubi, Tartu
OSTA PILET