Eriolukord
ruudus


Laupäeval, 18. aprillil toimunud Henrik Kalmeti stand-upi "Eriolukord ruudus" heategevuslikud etendused kogusid kokku 4444 piletiostjat ning pärast vältimatute kulude mahaarvamist annetab Kinoteater Toidupangale 43 143 eurot. Alates kella 17st igal täistunnil toimunud 30-minutilist etendust jõudis Henrik ette kanda 5 korda.

Aitäh kõigile!
Kinoteatri "Eriolukord ruudus" on Henrik Kalmeti 30-minutiline stand-up, mis võtab humoorikalt kokku, kuidas oleme sellesamuse põhjustatud eriolukorraga kohanenud. Juttu tuleb töötamisest, spordist, majandusest, pangandusest, kultuurist ja muidugi sellest, kus kõik action toimub ehk kodust.

Etenduse teeb eriliseks see, et publik saab olenemata kehtestatud reeglitest kõige ligilähedasema tunde päriselt etendusel viibimisega. Vaatajad istuvad Henriku ees ekraanidel ning mitte ainult ei näe ja kuule esinejat, vaid ka esineja näeb ja kuuleb publikut ning tajub nende kohalolu.

Ühele etendusele "mahub" piletiga 1000 inimest ning kui etendus saab välja müüdud, lisatakse järgmisele täistunnile uus etendus. Etendusi lubab Kalmet mängida nii palju kordi järjest, kui publikut jagub. Saadud piletitulu annetab Kinoteater Eesti Toidupangale.

Lavastusmeeskond tänab: Tõnis Niinemets, Kait Kall, Diandra Rebase.

Pilet: 10/25Kultuurikatlasse on eriolukorra ajaks üles seatud kaasaegne kaugjuhitav stuudio, mis tähendab, et Henrik viibib stuudios reaalselt üksi ning kogu tehniline meeskond juhib masinavärki oma kodudest.

Etendus sünnib koostöös Royal Experience'i, Telia, Eventechi, Miltton New Nordicsi, Minu Rada TV, Valge Klaari ja Kultuurikatlaga.