25. augustil toimus esmakordselt Huumoritunnel, kus astusid riburadapidi üles Tõnis Niinemets, Priit Pius ja Kaspar Velberg, Mattias Naan, Jaan Pehk, Jan Uuspõld, Meelis Kubo, Kaarel Nõmmik Jarek Kasar, Piret Krumm, Henrik Kalmet. Igaühel neist oli laval max 10 minutit, et anda oma panus Huumoritunnelisse, mille tulud läksid näitlejanna Katariina Tamme magistriõpingute toetamiseks mainekas Londoni koolis Royal Academy of Dramatic Arts (RADA).

Huumoritunnel on ühtepidi hea võimalus näha ühe õhtu jooksul laval Eesti naljakamaid inimesi ja teistpidi toetada piletiostuga ühe andeka, tööka, pika ja muidu mõnusa näitlejanna lavateed. Õhtu vältab umbes poolteist tundi ja on kokku pandud Katariina Tamme sõprade, ekside ja muidu talendi austajate poolt. Üks Katariina parimaid sõpru Piret Krumm selgitab: „Tavapileti hind on 20 eurot ja spetsiaalne eriti-ägeda-inimese-toetajapilet maksab 50 eurot. Kõik piletitulu läheb Katariina õppemaksu tasumiseks." Pileteid saab Piletilevist. Nagu on tabavalt märkinud Oscar Wilde: „Mõned teevad oma kaaslased õnnelikuks kõikjal, kuhu nad lähevad, ja teised – alati, kui nad lähevad.“

Huumoritunnelit aitasid korraldada MTÜ Kinoteater ja Prem Productions. Eraldi toetas Katariina õpinguid veel AS Piletilevi.