Ivo Uukkivi hakkab vihaseks meheks 20. november 2019

alari / Kommentaarid (1)

Kinoteater toob lavale Penelope Skinneri ühemehenäidendi (algse pealkirjaga "Angry Alan"), mille lavastas Paavo Piik ja peaosas Ivo Uukkivi. Esietendus toimub 9. detsembril Sakala 3 majas, kuid järgmisest aastast plaanitakse tükki mängida üle Eesti.

"See on hästi aus lugu, korraga väga naljakas ja kurb," ütles teksti kohta Ivo Uukkivi. "Tahaks, et see jõuaks erinevate inimesteni, ja mitte ainult Tallinnas, sest tekst võtab hästi kokku need segased tunded, millega mehed praeguses ühiskonnas kokku puutuvad."

Skinneri näidend osutus menukaks koomikute kogunemispaigas Edinburghi festivalil Fringe, kust ta tänavu viidi üle Londoni prestiižsesse Soho Theatre'isse. Näidendi tõlkija ja lavastaja Paavo Piigi sõnul haakub tekst mitmete meesliikumistega, mis on viimasel ajal populaarseks osutunud, kuid teeb seda viisil, mis võimaldab naerda ja ka samastuda nii ühe kui teise vaatenurgaga.

"Meid võlus see, kuidas tekstis ei ole süüdlast. Meeste olukord, ja ka naiste oma, võibki olla raske, kuid põhjustepundar on keeruline ja ei tasu alahinnata interneti võimet osapooli üksteise vastu üles ässitada," märkis Piik.

"Vihanemees.com" lava kujundas Kristjan Suits Tallinna Linnateatrist, videokujunduse tegi Marta Pulk, helikujunduse Taavi-Peeter Liiv ja valguskujunduse Revo Koplus NUKU teatrist.

Kommentaarid: 1

 • Linda Mark 29. mai

  KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain

  Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie Raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa sellest on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole. olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ainult 2% intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole

  Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid

  Lühiajaline laen (5_10 aastat)
  Pikaajaline laen (20_40)
  Meedia tähtajaline laen (10_20)
  Nad pakuvad laenu nagu
  Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen .......
  Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
  Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne
  E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Finantskriisi ja laenude osas on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....

Lisa kommentaar

Email again: