Algasid uue lavastuse Gesamtkunstwerk proovid 3. detsember 2018

alari / Kommentaarid (1)

Paavo Piigi uus lavastus – kunsti mõjust inimesele – esietendub 11. jaanuaril.

Gesamtkunstwerk on sündinud viie inimese ühistest aruteludest, kes uurisid pooleteise aasta jooksul teemat "kunsti mõju inimesele". “Täpsemalt otsisime eri kunstivaldkondadest teoseid, mis on pannud vaatajaid-kuulajaid imelikult käituma. Lisaks püüdsime leida vastust küsimusele, millest taoline efekt eri kunstiliikide puhul tekib," selgitab üks autoritest ja lavastaja Paavo Piik.

"Näiteks kui eestlased nägid esimest korda teatrietendust, olevat nad hirmust jooksma pistnud. Või kui 1842. aastal toimusid Liszti klaverikontserdid, langesid naised minestusse ja seda nähtust hakati nimetama lisztomaaniaks," toob Piik mõned näited.

Viieliikmelisse töörühma kuulusid lisaks lavastajale näitlejad Getter Meresmaa (NUKU teater), Teele Pärn (Eesti Draamateater), Sander Rebane (Endla Teater) ja Martin Tikk (lihtsalt Martin Tikk), kes kõik ka lavale astuvad.

Lavastuse trupis on veel kunstnik Illimar Vihmar, helikujundaja Hendrik Kaljujärv, valguskujundaja Revo Koplus ning liikumisjuht Rauno Zubko.

Etendused 11. 13. ja 14. jaanuaril aadressil Sakala 3 (endine teater NO99)

Piletid Kinoteatri kodulehelt www.kinoteater.ee.

Kommentaarid: 1

 • Linda Mark 29. mai

  KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain

  Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie Raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa sellest on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole. olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ainult 2% intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole

  Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid

  Lühiajaline laen (5_10 aastat)
  Pikaajaline laen (20_40)
  Meedia tähtajaline laen (10_20)
  Nad pakuvad laenu nagu
  Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen .......
  Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
  Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne
  E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Finantskriisi ja laenude osas on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....

Lisa kommentaar

Email again: