Heategevuslik stand-up kogus Toidupangale 43 143 eurot 19. aprill 2020

alari / Kommentaarid (1)

Laupäeval 18. aprillil toimunud Henrik Kalmeti stand-upi "Eriolukord ruudus" heategevuslikud etendused kogusid 4444 piletiostjat ning pärast vältimatute kulude mahaarvamist (reklaam, elekter ja maksekeskuse kulu) annetab Kinoteater Toidupangale 43 143 eurot. Alates kella 17st igal täistunnil toimunud 30-minutilist etendust jõudis Kalmet ette kanda 5 korda.

"Väsinud, aga väga rahul ja tänulik, et publik võimaldas saada sellise ajastule iseloomuliku täiesti uudse lavakogemuse ning muidugi eriti õnnelik, et õnnestus toetada selle jabura teatrikogemusega paljusid abivajajaid. Endal on hetkel veider sotsiaalsuse üledoos – pärast nädalaid praktiliselt üksiolemist, oled järsku tuhandete inimeste ees ja vahetus suhtluses, aga samal ajal ikkagi üksi. Kokkuvõttes väga sürreaalne olukord, mis peegeldab paljuski situatsiooni, mis praegu ka igapäevaselt meie ümber," kirjeldab Kalmet oma tundeid pärast viiendat etendust.

Etendused toimusid Kultuurikatlas üles seatud kaugjuhitavas stuudios ning publik osales etendustel üle videosilla. "See oli põnev nuputamine, sest Kinoteatri peamine soov oli luua olukord, kus kasvõi mõneks hetkeks tekib tunne, et esineja laval ja publik kodudes on justkui ühes ruumis ja saavad ühiselt osa energiast, mis muidu teatris tekib," selgitab projekti tehnilist tausta Eventechi arendusjuht Aleksander Kartul.

Virtuaallahenduste eestvedaja Lehari Kaustel lisab: "Mõnikord me näeme filme, kus kriiside ajal inimesed hakkavad mässama, aga mulle tundub aina rohkem, et vastupidi – inimesed ja organisatsioonid hoiavad praeguse pandeemia ajal hoopis rohkem kokku ning selline paljude osapoolte koostöö ja huvi katsetada on praeguse eriolukorra üks positiivsemaid külgi."

Eesti Toidupank on heategevusorganisatsioon, mis igapäevaselt tegutseb selle nimel, et leevendada vaesuses elavate inimeste elutingimusi ning samal ajal vähendada toidu raiskamist. Loe täpsemalt: https://www.toidupank.ee/

Kinoteatri heategevuslikud etendused sündisid koostöös Royal Experience'i, Eventechi, Miltton New Nordicsi, Minu Rada TV, Valge Klaari, Kultuurikatla ja Teliaga.

Kinoteater tänab: Tõnis Niinemets, Kait Kall, Diandra Rebase.


Kommentaarid: 1

 • ISO Freight Containers 19. nov

  Drug City ist eine Gruppe von Drogenaktivisten, die erkannt haben, welche Vorteile verschiedene Drogen für die Gemeinschaft und die Welt im Allgemeinen haben. So haben wir verschiedene Drogenanbieter zusammengebracht, um dir Drogen wie MDMA Kaufen, LSD Kaufen, Kokain Kaufen, Ketamin Kaufen, Xanax Kaufen, XTC Kaufen, Amphetamin Kaufen, Cali Weed Kaufen, Haschisch Kaufen, Crystal Meths Kaufen, K.O.-Tropfen Kaufen und Diazepam Kaufen anzubieten. Wir bieten auch Dienstleistungen wie Assassin, Hacker, Führerscheine und Pässe. Buy Weed online UK Buy Weed Online. Klicken Sie auf jeden Link unten, um die verschiedenen Geschäfte zu besuchen

  Wiet Kopen https://wiethuis.com/
  Wiet Bestellen https://wiethuis.com/wiet-bestellen/
  Cali Weed https://wiethuis.com/cali-weed/
  Buy weed online UK https://weedmount.com/
  Gras Kaufen https://thcgrashaus.com/
  Weed Kaufen https://thcgrashaus.com/weed-kaufen/
  Cali Weed Kaufen https://thcgrashaus.com/cali-weed-kaufen/
  cannabis kaufen https://thcgrashaus.com/
  thc kaufen https://thcgrashaus.com/
  Gras Kaufen https://grashugel.com/
  canabis kaufen https://grashugel.com/
  thc kaufen https://grashugel.com/
  Cali Weed Kaufen https://grashugel.com/cali-weed-kaufen/
  weed kaufen https://grashugel.com/weed-kaufen/
  Prix Beuh https://beuhferme.com/
  Buy weed online https://allgreenestate.com/
  Cali Weed Kaufen​ https://allgreenestate.com/cali-weed-kaufen/
  gras kaufen https://allgreenestate.com/gras-kaufen/
  Buy Weed Online https://euweedfarm.com/
  cali weed kaufen https://euweedfarm.com/cali-weed-kaufen/
  KOKAIN KAUFEN https://kokainhaus.com/
  Kokain Preis https://kokainhaus.com/kokain-preis/
  KO TROPFEN KAUFEN https://ko-tropfen.com/
  Diazepam Kaufen https://ko-tropfen.com/diazepam-kaufen/
  MDMA Kaufen https://drogenplatz.com/
  LSD KAUFEN https://drogenplatz.com/lsd-kaufen/
  Ecstasy Kaufen https://drogenplatz.com/ecstasy-kaufen/
  Xanax Kaufen https://drogenplatz.com/xanax-kaufen/
  Ketamin Kaufen https://drogenpalast.com/
  Amphetamin Kaufen https://drogenpalast.com/amphetamin-kaufen/
  crystal meths kaufen https://drogenpalast.com/crystal-meths-kaufen/

Lisa kommentaar

Email again: