Kinoteater toob lavale suhtekomöödia-draama-thrilleri "Kahekesi" 5. veebruar 2020

alari / Kommentaarid (1)

Äsja Kultuurkapitali näitekunsti aastapreemia võitnud Kinoteatri 2020. aasta avalöögiks on Paavo Piigi näidend ja lavastus “Kahekesi”, milles mängivad Karolin Jürise, Henrik Kalmet, Tõnis Niinemets, Ursula Ratasepp (Tallinna Linnateater), Sander Rebane (Endla Teater) ja Liisa Saaremäel (Eesti Draamateater). Esietendus toimub 2. märtsil Sakala 3 teatrimajas.
““Kahekesi” räägib lähedustest ja kaugustest inimeste vahel — mis võivad olla emotsionaalset või füüsilist laadi, kohmakad ja piinlikud või ilusad ja lootusrikkad, pika vinnaga või uudsed, lubatud või lubamatud, aga mitte kunagi lihtsad ega päriselt korratavad”, ütleb autor Paavo Piik. Lavastuse tegevus toimub siin ja praegu, selles ei kasutata tossumasinat ja valgusefekte — mujal kui ainult näitlejate vahel. Lavastuse žanr sõltub paljuski vaataja oskusest suhetega tegeleda.  

“Kahekesi” lava kujundab Illimar Vihmar, kehad paneb õiges suunas liikuma Christin Taul, valguse seab Ivar Piterskihh (Endla Teater) ja heli kujundab Raido Linkmann.

2020. aasta juulis esietendub Kinoteatril veel Nargenfestivaliga koostöös Marius von Mayenburgi "Bäng" (lav. Priit Võigemast) ning samuti on mängukavas varasemad lavastused "Aadama õunad", "Monument", "Gesamtkunstwerk", "Pidusöök" ja "Vihanemees.com". Kõige värskema info mängukava kohta leiab kodulehelt www.kinoteater.ee.

Kommentaarid: 1

 • Linda Mark 29. mai

  KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain

  Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie Raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa sellest on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole. olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ainult 2% intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole

  Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid

  Lühiajaline laen (5_10 aastat)
  Pikaajaline laen (20_40)
  Meedia tähtajaline laen (10_20)
  Nad pakuvad laenu nagu
  Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen .......
  Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
  Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne
  E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Finantskriisi ja laenude osas on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....

Lisa kommentaar

Email again: