Kinoteatri uus suvelavastus Murru vanglas 9. mai 2018

alari / Kommentaarid (2)

Kinoteatri lavastus Murru vanglas annab võimaluse siseneda 2013. aastal suletud Murru vanglasse ning saada aimu elust koloonia tüüpi vanglas.

OSTA PILET Piletilevist

Dramaturgid Paavo Piik ja Priit Põldma on kogunud vangide ja ametnike, endiste töötajate ja lähedaste mälestusi sellest, missugune nägi välja Murru vangla igapäev, millised olid selle paigad ja helid, lõhnad ja atmosfäär.

Lavastusmeeskonda kuuluva Henrik Kalmeti sõnul on tegu harukordse võimaluse külastada ruume, kuhu inimesed vabatahtlikult pole pääsenud. “Samuti kuulda tõsielulisi lugusid maailmast, mis on ühest küljest meist nii kaugel, aga samas eksisteerinud pikalt meiega koos, lihtsalt teisel pool müüre," lisas Kalmet.

Murrus oli Eesti viimane koloonia tüüpi vangla, kus kinnipeetavad elasid suurtes gruppides koos, kus valvurite ja vangide vahel ning eriti barakkide sees valitsesid keerulised hierarhiad ja kus kanti edasi Venemaalt pärit vanglatsoonide kirjutamata seaduseid – panjaatjaid.

Lavastusmeeskonda kuuluvad veel Revo Koplus, Raido Linkmann (Teater NO99), Paul Piik ning Illimar Vihmar.

Alates 3. juulist.

OSTA PILET Piletilevist. Ühele etendusele mahub korraga kuni 30 inimest. 

Projekti toetavad Kultuurkapital ja KB Auto Eesti.

Lisainfo:

Alari Rammo
alari@kinoteater.ee
505 0052


Kommentaarid: 2

  • gsrlfczg@gmail.com 24. dets

    Not only bestairjordansuscheaps2021 is the best team in the West playing basketball once again, but LeBron James is apparently debuting his latest signature sneaker,Find great deals on Nike LeBron James Sneakers for Men when you shop the huge selection of new & used sneakers.
  • ottttct@gmail.com 25. dets

    jordan retro 鈥揵estairjordansuscheaps2021 Buy jordan retro with free shipping,Air Jordan Collection: Retro & New Editions,Official NBA Nike Shoes, Nike Sneakers,Nike basketball shoes are favorites of NBA players and rec league all-stars alike. Whether you're looking for men's, women's or kids .

Lisa kommentaar

Email again: