Kinoteatri võimukomöödia "Titaanide heitlus" esietendub 5. veebruaril 3. veebruar 2019

alari / Kommentaarid (1)

Külalislavastajaks Birgit Landberg Mustast Kastist

Kinoteater kutsus sel hooajal enda juurde lavastama Birgit Landbergi teatrist Must Kast, kelle lavastus "Peks mõisatallis" võitis 2018. aastal Salme Reegi nimelise Teatriaasta auhinna kui "tänapäevaselt särav ja intellektuaalne, värske ja provotseeriv" lavastus.

Uue võimuteemalise komöödia "Titaanide heitlus" dramaturgiks on Paavo Piik ning näitlejatest jagab Henrik Kalmet esmakordselt lava Kristjan Lüüsi, Sander Rebase ja Kaarel Targoga, kes kõik lõpetasid 2015. aastal samal kursusel Viljandi Kultuuriakadeemia. Kalmet kommenteerib koostööd noormeestega: "Laval on väga hea energia ja "noortega" koos tunneb ka minusugune vana näitleja end mõned aastad nooremana"

"Titaanide heitlus" on poliitiliselt ebakorrektne võimukomöödia, kus lavale astuvad neli noort, ambitsioonikat ja võimujanus meest, et pidada maha võitjate vääriline lahing.

Esietendus 5. veebruaril Rävala 8 konverentsisaalis (Jah, seesama maja, mille pärast Reiljan kinni istus).

Lavastaja: Birgit Landberg (Must Kast)

Laval: Henrik Kalmet, Kristjan Lüüs (Must Kast), Sander Rebane (Endla Teater), Kaarel Targo (Must Kast)

Dramaturg: Paavo Piik

Kunstnik: Illimar Vihmar

Kunstniku assistent, kostüümikunstnik: Liisa Maria Lai

Valguskujundaja: Mari-Riin Paavo (Ugala teater)

Helikujundaja: Taavi-Peeter Liiv

Produktsioon: Kinoteater


Kommentaarid: 1

 • Linda Mark 29. mai

  KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain

  Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie Raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa sellest on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole. olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ainult 2% intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole

  Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid

  Lühiajaline laen (5_10 aastat)
  Pikaajaline laen (20_40)
  Meedia tähtajaline laen (10_20)
  Nad pakuvad laenu nagu
  Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen .......
  Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
  Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne
  E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Finantskriisi ja laenude osas on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....

Lisa kommentaar

Email again: