Novembris etendub ainult ühel korral comedy magic, kus saab nii nõidust kui ka nalja. 13. oktoober 2018

alari / Kirjuta esimene kommentaar

Sel sügisel heidame korra pilgu müstikaga kaetud elukutse – mustkunstniku – argipäeva. Päris sellise nurga alt pole mustkunsti telgitagustest ilmselt kusagil maailmas räägitud. Välja arvatud Kubo ja Charlekas eelmisel 49. etendusel. Jah, tegemist on "Kaota mu naine ära.." 50. juubelitetendusega ning oleme ringiga tagasi seal, kust alustasime – Kanuti Gildi SAAL-is.

See pole mustkunstietendus. See pole ka tavaline stand-up, vaid kuulub pigem žanri comedy magic, kus saab nii nõidust kui ka nalja. Igal juhul saab vastatud palju küsimusi, mis publikul tavaliselt tekivad. Näiteks.

Kuidas ta seda trikki teeb? Mis on maailma vanim trikk? Kuidas pekkiläinud trikist välja tulla? Kas publikust võetavad vabatahtlikud pole tõesti kokku lepitud? Mis värk nende loomadega üldse on? Kas tuvid kõike täis ei lase? Mitu jänest tal on?

Lavastus põhineb mustkunstnike Meelis Kubo ja Charleka ehk Karl Eelmaa kogemustel oma ametis, mis on tegelikult nende elustiil, sest trikke harjutatakse ka õhtul väljas käies ning kodus vaadatakse pereliikmetest loomade järele.

Lavale astuvad mustkunstnikud Charlekas ja Meelis Kubo, lavastavateks taustajõududeks on Paavo Piik, Paul Piik ja Henrik Kalmet.

Aeg: 14.11.2018 kell 19:30, uksed kell 19
Koht: Kanuti Gildi SAAL
Etenduse kestus: 1,5 tundi, ühes vaatuses

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: