Püstijalukomöödia tuleb taas 4. august 2020

alari / Kirjuta esimene kommentaar

Kinoteater toob 12. septembril välja stand-up õhtu Püstijalukomöödia 2.0, kus järgemööda astuvad lavale neli anonüümseks soovida jäävat koomikut.
Rävala konverentsisaalis toimuva korraldajad meenutavad tänutundega 2011. aasta sügisel esietendunud Kinoteatri Püstijalukomöödiat, mis oli üldse Kinoteatri esimene projekt ja kust Kinoteater ka oma nime sai. (No alguses oli nii, et Kinoteater pidi olema tolle stand-up aktsiooni nimi ja püstijalukomöödia justkui žanrimääratlus, aga alati ei lähe asjad nii nagu peaks. Vaata kasvõi 2020. aastat).

Kuid korraldajad ei soovi minna tagasi aastasse 2011. Esialgu mõtleme rohkem 2019. aasta peale, kus toimus veel selliseid asju, et esinejad said esineda päris publiku ees, mitte zoomis või skaibis või twitchis või teamsis. Lavale pannakse mikrofon, valgus läheb peale, esineja hakkab rääkima ja publik teeb selle peale oo ja aa ja muidugi vaheaplausid ja lõpus korralik aplaus, kus esinejad tulevad 3-4 korda kummardama.

Kinoteater tegi üritusele ka plakatifaili, aga siis saime aru, et praeguses majanduslikus olukorras – kuhu neid ikka üles panna. Vaatasime just, et esimese tunniga müüdi nii palju pileteid juba, et tea kas seda tekstigi enam vaja on, aga panemegi siia punkti.

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: