Tulekul on Tallinn Comedy Festival, Eesti naerurohkeim nädal 3. september 2018

alari / Kirjuta esimene kommentaar

9.-12. oktoobrini toimub Tallinn Comedy Festival, mis toob juba viiendat korda Tallinna lavadele nii maailma talente kui meie oma koomikuid.

Nelja päeva jooksul astuvad üles ligikaudu 20 esinejat Eestist ja mujalt maailmast. See on aasta kõige naerurohkem nädal Eestis.

Paul Piik, festivali üks korraldajatest, ütleb festivali kohta: “Programm on täiuslikult balansis täpselt nagu Eesti riigieelarve: igaüks leiab sealt midagi naeruväärset.”

Tallinn Comedy Festivali peaesinejaks on Briti heatujukoomik Stephen K Amos. Viimase aasta jooksul on Stephen esinenud igal pool üle Suurbritannia, Šveitsis, Hollandis, Taanis, Saksamaal, Belgias, Kreekas ja Austraalias – kaks aastat tagasi astus ta üles ka Eestis. Tallinnas astub Amos üles oma uue showga "Bouquets and Brickbats", mis toimub kinos Sõprus 11. oktoobril.

Lisaks näeb Stephen K Amost laval päev varem aset leidval suurel Tallinn Comedy Galal, kus rohkem kui kümnel esinejal on piiratud aeg, et esitada oma parim materjal. Galal astuvad üles veel Henrik Kalmet, Mattias Naan, Tigran Gevorkjan, vene koomik Artur Chaparyan, Kristel Aaslaid ja teised.

Festivali programmist leiad ka vanade lemmikute Komeediklubi ja Fopaa! eriüritused, väliskoomikute sooloshowd, Eesti tegijate uusimad naljad, lõunapausi ajal naermiseks Lunch & Laughi, esmakordselt Venemaa komöödiatähe ja ühe väga erilise toimumiskohaga naljaformaadi.

Festivali korraldavad Eestis juba aastaid tegutsenud komöödiarühmitused Kinoteater (Paul Piik) ja Komeediklubi (Andrus Purde) koostöös teiste ärksate korraldajatega.

Festival saab teoks tänu toetajatele Telia, FreshGo, LHV ja Unique Hotels.

Festivali kava, kuhu tuleb veel täiendusi, on väljas http://comedyfestival.ee/ ja piletid on saadaval Piletilevis.

Pressifotod siit: https://goo.gl/n5XjXX

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: